V klání, které vyhlásil Českokrumlovský deník, získala dvojčata ke včerejší 12. hodině celkem 1473 hlasů. Sto dvacet hlasů jim přišlo prostřednictvím tištěných kuponů, z nichž každý má hodnotu 20 hlasů, dalších 1353 bodů sestrám zajistila kliknutí v anketě na ceskokrumlovsky.denik.cz.

Druhé místo v anketě prozatím náleží Aničce Síkorové z Chodče s 1367 hlasy (1267 hlasů v internetové anketě a 100 hlasů prostřednictvím kuponů). Na třetí příčce se drží Ondřej Schneider z Frymburka, jenž získal 687 hlasů, z toho 20 hlasů díky kuponům z novin.

Nejvíce bodů prostřednictvím tištěných kuponů zatím obdržel Sebastián Fišer z Větřní, a to 260. Přes internet však zatím posbíral jen 152 hlasů, a tak se mezi vítěznou trojici novorozenců neprobojoval.

Vše ale může být ještě jinak. Čas na to, ovlivnit anketu o Nej miminko Českokrumlovska za duben, máte do čtvrtka 31. května, 12 hodin.

Bližší informace k anketě a přehled všech nominovaných najdete po kliknutí na modrý panel v záhlaví úvodní strany webu Českokrumlovského deníku.