Pravidelným návštěvníkem je herec Roman Vojtek, v poslední době sem zavítala i zpěvačka Kamila Nývltová, zpěvák Marian Vojtko, či herečka Ivana Jirešová. Minulý týden tu strávili zpěvák Martin France, herečka Yvetta Blanarovičová, zpěvák Martin Harich, zpěvačka Zuzana Nová, herec Petr Baťek, rockerka Marcela Březinová. Areál navštívili i sportovci David Svoboda a jeho bratr Tomáš Svoboda, moderátorka Gábina Partyšová a další osobnosti.

Jak prozradila mluvčí lipenského areálu Olga Kneiflová, většina osobností přijede minimálně na víkend. „Tedy alespoň dvě noci. Pokud jim to pracovní podmínky dovolí a přijedou i s rodinou, není výjimkou, že jsou ubytováni i týden,“ vysvětlila.

Nejsou nároční

Ubytováni jsou většinou v pokojích s terasou a výhledem na jezero, v závislosti na počtu osob pak v mezonetových pokojích. Rozhodně však nemají žádné manýry. „Ve velké většině jsou velmi přátelští, nenároční a skromní,“ popsala Kneiflová.

Nikdo podle ní nevynechá návštěvu Stezky korunami stromů či Království lesa, pokud dorazí i s dětmi. „Ti, co mají rádi lehký adrenalin, pak rádi využijí možnosti sjezdu z vrcholu Kramolín zpět k hotelu Element a na centrální parkoviště sjezdovými koloběžkami. Často také využijí možnosti plavby elektročlunem,“ zmínila mluvčí.

Těší se na sladké

Ani v případě stravování nejsou celebrity vybíravé. „Kromě případných intolerancí či potravinových alergií nevyžadují žádné speciální menu. Ostatně nabídka v restauraci Stodola je pestrá a kvalitní, a vybere si každý,“ zhodnotila Kneiflová.

Chválí si bohatou nabídku aktivit a služeb, kvalitní gastronomii i usměvavý a ochotný personál. „Mnoho z nich už se při opakované návštěvě vyloženě těší na zákusky z cukrárny Povidloň,“ upřesnila.

Pravidelným návštěvníkem areálu je herec Roman Vojtek s rodinou. „V zimě byl ubytovaný také v našich apartmánech Element Lakeside Apartments, přijel se širší rodinou a chtěli být všichni pohromadě,“ naznačila. „Dokonce s námi i vyráběl zákusek Povidloň,“ uvedla dále.

Zdroj: Youtube

Jak minulý týden informoval herec, bubeník a producent Martin France týdenní pobyt v hotelu Element si užili i čeští zpěváci a herci v rámci čtvrtého ročníku akce Jedeme dál. „Na podporu kultury, cestovního ruchu a setkávání přijely například rocková zpěvačka a učitelka na mezinárodní konzervatoři Marcela Březinová, muzikálová zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová, či herečka Hana Sršňová. „Yvetta tu musela řešit problémy s autem, Hanka hned první den v restauraci u jezera slavila narozeniny,“ popsal zážitky France.

Dorazil také herec Petr Batěk, zpěvačka skupiny The Rockset Tribute Band Zuza Nová se svým manželem a zvukařem Pavlem, až ze Slovenska přijel mladý zpěvák Martin Harich s přítelkyní.

Užili si Lipno i jeho okolí

Zpěvák a producent Martin France dával celou akci dohromady. Všichni si společně podle jeho slov užili nejen zábavu a adrenalin, ale i sportovní aktivity a výlety po památkách. „Postupně jsme navštívili Stezku v korunách stromů, vyzkoušeli adrenalinovou síť i tobogán, pak se stavili na obědě v Energo restauraci. Následoval sjezd na koloběžkách i bobová dráha,“ přiblížil za všechny.

Další den je čekal sjezd Vltavy na raftech. „Pustili jsme se z Vyššího Brodu se zastávkou v penzionu Herbertov, kde Martin Harich zazpíval a zahrál přítomným na kytaru a mezitím si pochutnali i na připraveném občerstvení. Pak jsme sjížděli druhou část Vltavy až do Rožmberka, kde už pro zúčastněné byla připravená soukromá prohlídky hradu Rožmberk,“ shrnul program s tím, že cestou zpátky navštívili ještě Čertovu stěnu.

V pátek 3. června ještě před benefičním koncertem herci a zpěváci absolvovali dvouhodinou vyjížďku parníkem Adalbert Stifter po jihočeském moři. „Zde cestujícím zazpíval a na kytaru se doprovodil herec Petr Batěk, který všechny přítomné mile překvapil,“ zmínil Martin France. Večer pak navázali společným vystoupením přímo před hotelem Element.

Hlavní historický průvod Slavností pětilisté růže v Českém Krumlově v roce 2017.
Slavnosti růže zahájily předprodej vstupenek. Zakoupením on-line hodně ušetříte