Už v sobotu bude jasné, komu jste vy, čtenáři Deníku, pomohli k hodnotným výhrám v soutěži pořádané ve spolupráci s českokrumlovským Museem Fotoateliér Seidel První dáma = máma.

Kdo od Českokrumlovského deníku získá večeři pro celou rodinu v krumlovské Hospodě na Louži, upomínkové předměty Deníku a dárkový balíček z květinářství Kateřiny Hořejší, se dozvíte v sobotu 11. června od 16 hodin. Tehdy začne v zahradě unikátního českokrumlovského fotoateliéru vernisáž fotografií, které tady vznikly u příležitosti letošního Dne matek.

Právě z nich nejen návštěvníci internetových stránek muzea, ale ve zvláštní kategorii také čtenáři Deníku vybírali ten nejpovedenější snímek. Na maminku, která je na něm zvěčněna, čekají již zmíněné lákavé výhry.

Na vernisáž vzápětí naváže Muzejní noc ve Fotoateliéru Seidel, v jejímž rámci si kromě výstavy fotografií ze soutěže První dáma = máma budete moci zdarma prohlédnout i expozici v muzeu. Vstup na prohlídky je však nutné si rezervovat na www.seidel.cz/muzejninoc nebo na telefonu 380 712 354.