Krumlováci i ti, co do města zavítají na návštěvu, se mohou těšit na bohatý adventní program. Už v pondělí od 17 hodin si na náměstí Svornosti užijí všichni milovníci TV Šlágr. Dorazí ŠlágrParta, tj Frankie, Mára, Peterka a Helena Hamplová. Těšit se můžete i na Katku Ševidovou, Pepu Zocha, Radka Žaluda, Danku Magálovou, manžele Klimentovi, Marka Bednára, Šárku Rezkovou, Šohajku, Heligoniku a Pepu Oplta.

Zoologická zahrada na Hluboké je kvůli přívalům sněhu zavřená.
Zoo Hluboká se vzpamatovává z kalamity. Znovu ji otevřou v pátek 8. prosince

V úterý obsadí náměstí Mikuláš s čerty. Od 17 hodin je tam Mikulášská nadílka s kapelou Lakomá Barka a od 19 hodin projde Širokou ulici pekelný průvod Krampuslauf.

Ve čtvrtek koncertuje v městském divadle od 19.30 Žalman & Spol., volná místa ještě jsou. V Museu Fotoatelier Seidel je také ve čtvrtek, ale už od 17 hodin, přednáška o rodině Andreje Charitonova, který v Krumlově zavedl výrobu slavného sýru Niva.

Zasněžené Prachatice v sobotu odpoledne.
Kalamita na jihu Čech. Po obřích přívalech sněhu přijdou třeskuté mrazy

Bohatý program nabídne i 2. adventní víkend. Jen namátkou: Kytarový koncert Radka Interholze v Caffé Klášter, andělské tvoření a dobroty na Klášterním dvoře v krumlovských klášterech, Ježíškova pošta a příjezd Bílé paní, Pištecké Vánoce v Regionálním muzeu nebo Notování s cimbálem – Krumlovský komorní orchestr a hosté. Podrobný program najdete ZDE.