A takové jubileum musí místní hokejový klub HC Slavoj náležitě oslavit.
K narozeninám si nadělil nové šatny u hokejového stadionu, po kterých všichni hokejoví příznivci volali už dlouho. Mimochodem zastřešený zimní stadion se začal stavět na jaře roku 1999 a jeho provoz byla slavnostně zahájen už na podzim 28. října.

Další ze slavnostních chvil zažije čekokrumlovský zimní stadion tuto sobotu. Celodenní program tam odstartuje v 10. 30 hodin turnajem výběrů krajů Jihočeského kraje, Středočeského a Vysočina, ročník 2001. Nebudou přitom chybět ani zástupci Českého svazu ledního hokeje.

Přijďte se podívat, po 14. hodině můžete nahlédnout i do nového zázemí hokejistů, a to již zabydleného, neboť hráči pochopitelně již nové šatny používají.
„Podařilo se to poté, co klub získal dotaci z programu Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, o kterou jsme žádali už podruhé," připomněl předseda HC Slavoj Karel Kašák. „Nové vedení města včetně zastupitelů a současně i klubu našlo společnou řeč a město třicetiprocentním podílem na dotaci pomohlo klubu k jejímu získání," oceňuje. Dlouho očekávané zázemí a kabiny klubu se začaly stavět loni v srpnu, hotovo bylo letos na jaře.

To je důležitý mezník v historii klubu. „Věříme, že nové kabiny, samozřejmě vedle kvalitnějšího trenérského přístupu, přispějí ke zvýšení zájmu o mládežnický hokej a sport," říká Karel Kašák.

Na oslavu zve všechny příznivce hokeje, zejména současné i bývalé hráče, trenéry a fanoušky klubu HC Slavoj. Stejně tak sportovce a veřejnost.
„Na všechny nemáme kontakt, ale bývalí hráči a trenéři, přijďte na oslavu," vyzývá Karel Kašák.

V 17 hodin vypukne utkání mužů HC Slavoj proti HC Jiskra Humpolec. Při tak významném dni nemůže chybět ani ocenění dlouhodobých hráčů, trenérů a funkcionářů, kteří se mimořádně podíleli a podílejí na rozvoji ledního hokeje. Zástupci města, Českého svazu ledního hokeje, České unie sportu a HC Slavoj Č. Krumlov jim předají čestná uznání.