Hlasovat můžete zde ještě do 14.00 tohoto čtvrtka.

V čele ankety Českokrumlovského deníku, která zaznamenává od čtenářů velký zájem, stále vedou zástupci stylu zvaného ska Pub Animals.

„Jsou prostě nejlepší ze všech kapel, co znám! Pub Animals jste mí bozi,“ vyznal se například čtenář HellBoy v diskuzi u ankety. Kapela Pub Animals aktuálně připravila jako dárek všem svým fanouškům dva nové songy, které jsou na internetu volně ke stažení. Druhá pozice je stále obsazená skupinou Diaryba, kterou ale dotahují kolegové Wade. Tyto dva soubory se dokonce díky deníkovské anketě domluvily na společné koncertní spolupráci.

„Nechápu, že lidé mohli dát tolik hlasů Wade a Diarybě. Jinak, velice mě zaujaly názvy některých kapel, například Pivní Bedýnky nebo Zlomená lopata oblepená izolepou. To je síla,“ napsal včera do diskuze čtenář Lenin.

Jako čtvrtí jsou zatím hard coristé Locomotive. Ti konečně v těchto dnech po letech vydali zcela novou nahrávku pojmenovanou Malleus Carnalis, na které hostuje dokonce i zpěvák Gary Meskil z legendárních Pro–pain. Nedali jste ještě své oblíbené kapele hlas? Máte stále šanci podpořit soubor, na který jste v rámci regionu nejvíce pyšní. Výsledky přinese Českokrumlovský deník koncem tohoto týdne.