V Českém Krumlově na náměstí začínáme  už v 17.30 hodin! V doprovodném programu nás krátkou barmanskou show pobaví mistr v tomto oboru David Neumann, známý rovněž z televizního pořadu Kluci v akci. Ukáže nám, jak si vyrobit punče.

Pak vystoupí malé hvězdičky - děti z Mateřské školky Tavírna, které si pro nás připravily zimní písničky.

A poté už začneme odpočítávat čas do koled. To už bude na pódiu připravena Krumlovská dudácká muzika a na náměstí množství zpěváků se zpěvníčky z Deníku. Připojte se k nám!  Doporučujeme nějaké světýlko, abyste si na koledy mohli posvítit.  Dudácká muzika ale bude muzicírovat i po koledách. 

A kdo si zavčasu vystřihl kupon z Deníku, může za něj získat punč zdarma. Těšíme se na Vás!

Přidat se ale můžete také ke zpěvákům jinde v regionu:

V 18 hodin budou tedy šest známých koled zpívat lidé v Rožmitále na Šumavě, kde se sejdou u stromu v centru obce.
Přijít si zazpívat společně koledy můžete do Bohdalovic, kde bude rovněž setkání u vánočního stromu.
Přidat ke zpěvu se můžete také ve Větřní, kde se toho chopili Větrníci, děti z oddílu Lvíčata, a zapějí u stromu v parku před radnicí. Zpěv koled odstartuje, až odbijí zvony ve věži kostela.
Zpívat koledy se chystají v osadě Klení, kde se místní tentokrát sejdou na zahradě u Sommerů. Ke společnému zpěvu koled zve Mateřské centrum Křemílek a svolává zpěváky ve Křemži na náměstí ke stromu. V případě nepohody budou koledy zpívat v sále radnice.
Kvůli koledám se sejdou v 18 hodin obyvatelé Domova seniorů v Kaplici.
Stejně tak i obyvatelé jeho odloučeného pracoviště, tedy Domova seniorů v Českém Krumlově.
Díky koledám si udělají pěkný večer také obyvatelé Domova důchodců v Horní Plané. Tam jsou zváni všichni zájemci, zpívat koledy tu bude sbor Musica Viva.
Už tradičně si dají dostaveníčko obyvatelé Loučovic, kteří se k nám přidali jako první, a to v kapli sv. Prokopa. Předzpívávat budou děti a nebudou chybět teplé nápoje.
Velké úsilí letos vyvinuli ve Vyšším Brodě, aby se mohlo zpívání uskutečnit i tam. Díky základní umělecké škole si můžete přijít zazpívat do Brodu na náměstí i druhým rokem.
Velkou radost máme, že se ke zpěvu připojila také Základní umělecká škola v Kaplici. Takže Kapličtí, neváhejte, a přijďte děti podpořit na prostranství před Kulturním a informačním centrem.
Frymburk: Nově se se přidal také frymburský Senior klub z klubu FČas. Zazpívat si s nimi můžete před klubem.