Program je opravdu lákavý a bohatý. Večerem v zámecké jízdárně bude provázet moderátor Dalibor Gondík, o zpestření se postarají oživlé postavy z Maškarního sálu v podání krumlovských herců, zatančí mistři tance Radka Karvánková s Tomášem Ondráškem a taneční show předvedou i Jan Onder s partnerkou Lucií Hunčárovou.

Vrcholem tanečních čísel bude taneční humoreska „Rozladěné" v podání souboru baletu Jihočeského divadla.

Ples města a jeho městský ch společností připravoval tým lidí prakticky rok. „Díky tomu se nám podařilo bez problémů zajistit atraktivní účinkující," řekla včera mluvčí města Olga Kneiflová. „K programu plesu se vždy vyjadřovala rada města."

Své zákoutí bude mít na plese také Fotoateliér Seidel, takže si lidé z plesu budou moci odnášet fotografie zdarma. „Návštěvníci nás najdou kousek za vchodem," říkal včera ředitel musea Petr Hudičák. „Zájemce budeme fotit na pozadí jednoho z našich dvou cestovních pláten, které jsou kopií těch původních. A fotografie jim hned na místě vytiskneme."

A jak se těší na ples starosta města? „Popravdě mám trochu obavy, protože jsem prodělal chřipku a bojím se, aby se mi nevrátila. Ale jinak mám plesy rád. A na ten městský jsem strašně zvědavý."