Mezi šestnácti družstvy z okresu nechyběla ani mužstva rakouských hasičů. Na celé čáře si prvenství vybojovala družstva z Chlumu.

To znamená, že mezi muži prvenství vydobyl Sbor dobrovolných hasičů Chlum, druhé místo hasiči z Kájova a třetí dobrovolní hasiči z Českého Krumlova.
Také mezi čtyřmi družstvy žen první místo patřilo hasičkám z Chlumu. Na druhé příčce stanulo družstvo žen ze Zlivi a třetí pozici si vydobyly hasičky z Velešína.

„Velitelka se po závodech vykoupala v kádi,“ prozradil velešínský hasič Martin Smolík. „Byl to křest třetího místa,“ dodal na vysvětlenou.

„Myslela jsem, že jsem něco pokazila, protože za to je pak hříšník hozen do kádě. Voda naštěstí byla teplá, horší to bylo pak, než jsem našla suché věci na převlečení,“ dodala Jarmila Zivčaková s úsměvem.

Ale do kádě z Velešínských neputovala sama. Koupel neminula ani hasiče Romana Píchu. „Pokazil útok družstva mužů, proto skončili na osmém místě,“ vysvětlil Martin Smolík. Velešín ale zastupovalo ještě družstvo mladších mužů. To si vydobylo páté místo.