„A taky se nám moc líbil ten model, co jí doprovázel," přiznaly se smíchem. Dívky náležely k čestným hostům.
Šárka a Lenka Kopeckých, Tereza Zrnová, Natálie a Erika Kováčovy z Dětského domova z Horní Plané si tak přehlídku užily  z první ruky. „Bylo toho hodně, všechno to bylo moc pěkné, společenské róby včetně podzimní kolekce," říkaly nadšeně.

Z přehlídky byl nadšen i jedenadvacetiletý Karel Berg, který mládeži velel. Ten se přehlídky zúčastnil už loni, i když se mu to zpočátku zajídalo. Pak si ale pochvaloval, že na přehlídce nechyběl. Letos už se na ní pohyboval sebejistě a byl to právě on, kdo předával půvabným modelkám a známým herečkám květiny.

„Těšil jsem se moc a málem jsem to nestihl," říkal s úsměvem. „Bylo to super. Nejvíc se mi líbil zpěv Ivany Jirešové, fakt nádhera. A nakonec ty  poslední svatební šaty. Už jsem věděl do čeho jdu, takže jsem si to tu včetně předávání květin náramně užíval."

Módní přehlídka slavila úspěch a neměla o návštěvníky nouzi.  Spolu s modely z dílny Terezy Sabáčkové , která má ateliéry v Českých Budějovicích a Praze, a obléká, kromě všech žen, které chtějí být krásné, i české celebrity nebo třeba krasobruslařky, se představily i jiné butiky jako Ala Mode butique, butik Mata Hari a Koutný móda pro muže.

Výtěžek z módní přehlídky dosáhl 20 000 korun, za něž byly zakoupeny věci pro Dětský domov v Horní Plané.