PUB ANIMALS

Premiéra nového klipu českokrumlovských ska/reggae muzikantů Pub Animals se uskuteční začátkem července. Vyvolenou skladbou se stal kousek Elephant Man. Kluci na jeho realizaci spolupracují s týmem z německé MTV. „Aktivity Pub Animals zaujaly i další promotéry a hudební profesionály ze zahraničí, a tak kapela intenzivně jedná o podpoře s německou SONY/BMG,“ uvedla našlápnutá kapela.

GUTALAX

Křemežští divočáci Gutalax zveřejnili obal svého debutu Shit Beast, který co nevidět vyjde u firmy Bizzare Leprous. Nutno říct, že je to vážně povedená práce, která naplno vystihuje muziku a filozofii souboru. Gutalax také nehodlali ponechat nic náhodě, proto svěřili práci na obalu zkušenému tvůrci až z dalekého Marylandu. A fanoušci, nebojte, na pořádnou dávku trusu, ve kterém si grindeři z Křemže tolik libují, Jimmy Giegerich nezapomněl!

KAM DO KINA

Jack Black jako obr? Pro někoho hororová představa, pro jiného jasný důvod k návštěvě kina. Tento herec je totiž zárukou dobré zábavy. Přesto film Gulliverovy cesty sbírá spíše průměrná hodnocení. Vy si můžete udělat svůj obrázek v pondělí ve Velešíně či v úterý a ve středu v Českém Krumlově.
Brad Pitt nemilosrdně ničící nacisty a Christoph Waltz zuřivě nahánějící Židy. To už tady přece jednou bylo. Ano, máte pravdu. Hanebný pancharti zařádili v našich kinech už před mnoha měsíci. Přesto si tento kultovní snímek můžete znovu užít na velikém plátně v pondělí v Českém Krumlově.

BOUDA


Fanoušci stolního fotbálku zamíří příští středu do českokrumlovského nízkoprahového zařízení Bouda. Od čtyř hodin odpoledne se zde uskuteční již tradiční turnaj.