V lipenském Království lesa budou probíhat animace pro děti pro všechny návštěvníky zdarma. Lišák Fox si připravil strašidelnou diskotéku. K tomu se budou vyrábět halloweenské masky, nebo na děti čeká spousta soutěží. „Velkou atrakcí pro celou rodinu bude Halloweenská stezka s lišákem Foxem. Ta startuje od 13:00 hodin na náměstíčku u hotelu Element. Každé dítě si zde vyzvedne hrací kartu a mapku celé cesty. Budou připravená tematická stanoviště, která rodiny provedou od náměstí přes koloběžky až pod Stezku korunami stromů. Nachystány jsou halloweenské úkoly, dílny, hry a mnoho dalšího. V cíli bude na všechny odvážlivce čekat odměna,“ doplňuje tiskový mluvčí areálu Jiří Gruntorád. Kdo se nebojí, může se v sobotu vydat i stezku odvahy. Startuje se v 18:00 od Klientského informačního centra.

V restauraci Stodola je o víkendu gastro akce s názvem “Halloweenská dýně“. Na menu budou speciality z dýně. Pro děti jsou nachystána strašidelná jídla. Podávat se budou smažená netopýří křidélka, mumie nebo čarodějnické prsty.

A protože Rodinný areál Lipno nejsou jenom zážitky, ale i podpora mnoha charitativních projektů, o víkendu se určitě potkáte s dětmi z dětského domova Radenín. Ten byl vylosován v rámci novoročního stromu přání na Stezce korunami stromů. Děti se podívají nejenom na krásnou lipenskou přírodu z vrcholu Stezky, ale i do dětského ráje plného zábavy, do Království lesa.

Krampas Lauf Vyšší Brod se letos 11. listopadu. V 17 hodin začne v Kempu pod hrází doprovodný program, v 18 hodin vyjdou první krampusové.
Zbývá jen pár dnů. Krampusáci budou pouštět hrůzu ve Vyšším Brodě v sobotu