Klání vyhrála princezna Elsa z Ledového království před Spider-Manem. Na třetím místě se umístil taťka a pátou pozici obsadila mamka. 

Vyhrajte adrenalinový zážitek pro své prvňáčky

Prvňáčci, učitelky nebo učitelé, užijte si parádní školní výlet – den plný zábavy v největším sportovně relaxačním areálu v kraji. Až se bude školní rok chýlit ke konci, vypravíte se do Hluboké nad Vltavou, kde na vás čeká Dětský lanáček s 15 lanovými překážkami a síťovým bludištěm, pavučinou i tobogánem, dále minigolf, nafukovací trampolína, obrovský dřevěný hrad, stolní tenis anebo míčové hry. Pak si odpočinete u dobrého jídla a pití.

Jak jednodenní pobyt ve sportovně relaxačním areálu vyhrát?
Je to jednoduché. Pořiďte co nejoriginálnější fotku, na které budou žáci vaší třídy společně s přílohou Prvňáci, která vychází ve středečním tištěném vydání vašeho Deníku. Snímek pošlete na mailovou adresu soutez.jih@denik.cz do 16. února a doufejte, že právě vaše fotka nejvíce zaujme porotu.

Soutěže se mohou zúčastnit všechny první třídy jihočeských základních škol. K fotografii připojte, o jakou třídu a školu se jedná, připište jméno třídní učitelky nebo učitele a kontakt. Termín výherního pobytu v areálu upřesníme po vzájemné domluvě.