„Byla by hanba jej nevyzkoušet,“ komentovali to členové. „Děkujeme moc ve výškách! Slyšíte dobře, i vy úplně tam nahoře?“ tázala se hned v úvodu koncertu zpěvačka Tichá, aby se ubezpečila, že se všem dostává stejné kvality. Odezvou jí byl hlasitý křik. „Zvládnete s námi z těch všech výšek i zpívat?“ pokračovala.

Z ochozů se poté ozýval popěvek k písni Sami. V průběhu koncertu zazněly známé písně jako např. Tančíme spolu, Zničená zem či Divoká. Avšak dostaly prostor i písně nové. Dokonce v rámci tzv. „Márova“ okénka promlouval k divákům člen kapely, který se začal hlasitě zamýšlet. „Jak by vypadal takový koncert na Stezce korunami stromů, kdyby zde vystupovalo Sto zvířat, či Alexandrovci?“ Diváci se jeho humornou vložkou náramně bavili.

Na krumlovské čistírně pracovali potápěči
Na krumlovské čistírně odpadních vod pracovali potápěči

Na úplný závěr koncertu zazněla jedinečná skladba Davida Stypky s názvem Farmářům. Stezkou se pak neslo: „Tak jsme se milovali, ve větvích stromů s větrem vláli a smazali oblohy půl hvězdářům.“ Jak příznačně vybraná píseň pro Stezku korunami stromů. Propojení zaznamenala i sama Kateřina Marie Tichá. „Při poslední písni jsem si uvědomila, v kolika svých písních zmiňuji nebe, stejně tak jako David. Došlo tak k hezkému propojení v těchto výškách.“ Tou byla okouzlena: „Bylo to krásné, já jsem tady ještě nebyla, ale jsme velmi překvapení a velmi se nám tu líbilo. Nechtělo se nám vůbec dolů ze Stezky,“ přiznala zpěvačka. „Nejsme tu určitě naposledy,“ dodala závěrem.

V úterý 19. července se mohou návštěvníci Stezky korunami stromů těšit na Václava Lebedu alias Voxela. O týden později pak na zpěvačku Olgu Lounovou