BOoK!CON je setkání milovníků fantasy literatury. Akce se již druhým dnem odehrává takřka ve všech prostorách knihovny, je určena dětem i dospělým. Pro dospělé jsou na programu zajímavé přednášky, pro děti třeba herna deskových her, herna počítačových her, malování na obličej, pro všechny virtuální realita a fotokoutek a mnoho dalšího – každý si tam přijde na své. Hlavní organizátorkou je Pavlína Haršová, ale na akci se podílejí i další pracovnice knihovny.
Nedělní program:
10.00 – 11.30 Komiksová dílna pro děti (tel. 606 116 342)
12.30 – 14.00 Ukázková lekce tvůrčího psaní (tel. 606 116 342)
14.00 – 15.30 Vyměňme se aneb Petr kocourem a kocour Petrem (tel. 380 716 385)

A dál?
Dračí fotokoutek – u nás může být hrdinou každý
Volné hraní karetních her a deskovek z půjčovny In–hry
Občerstvovna s poslechem audioknih
Burza fantasy, sci–fi a hororových knih – vyměňte své přečtené knihy za jiné
Počítačová herna – mysteriózní hledačky pro každého

Bylinkový workshop nazvaný Podzimní čas vede v neděli od 15 do 18 hodin Radmila Malinovská v českokrumlovských klášterech ve Velkém sále.

Jak na podzimní splín a jak se připravit na zimu? Co našemu tělu prospívá a co může naopak škodit? Listopadový workshop navazuje na říjnovou přednášku „Podzimní očista“ a můžete se v něm těšit na výrobu tinktury na podzimní splíny či masti na citlivou pleť. Tak nezůstaňte doma a buďte na závěr podzimu ve zdraví připraveni!
Kapacita 15 osob, vstup 450 Kč/osoba, rezervace předem tedy byla nutná.

Řízená degustace vín z Lobkowiczkého zámeckého vinařství z Roudnice nad Labem se kiná v neděli v 19 hodin v rámci Festivalu vína v Českém Krumlově. Půjde o vína z vinohradů, kde zanechali stopu Rožmberkové. Včetně malého občerstvení v podobě sýrů a pečiva. Kapacita je 30 osob.
Rezervovat á 550 Kč/os.
Vinotéka sv. Kryštofa, Český Krumlov