Halloween v Rychnově nad Malší vypukne v sobotu v 16 hodin.

Halloowenskou party pořádá v sobotu hospoda Na hřišti v Netřebicích od 14 do 23 h. Pro děti bude připravený program i s hudbou. Rodiče v maskách vítáni. Můžete si přinést dobroty v halloweenském stylu i vyrobené dýňové strašidlo, každý dýňový výtvor bude odměněn.

Na hasičský ples zve v sobotu SDH Benešov nad Černou od 20 hodin ve sportovní hale. Hraje kapela HUPRT, během večera doprovodný program a bohatá tombola. Cena vstupenky 150 korun.

Posvícení pořádá v sobotu Vlastenecko dobročinná Obec baráčníků ve Věžovaté Pláni. Ve 14.30 hodin se koná mše svatá v kostele sv. Anny, od 16 hodin hrají v hospodě Babouci. Vstupné 200 Kč.

Koncert Klarinetového souboru Prachatice, držitele prestižních hudebních cen, zazní v neděli od 17 hodin v Kvítkově dvoře. Zahrají klarinetisté Jan Hovorka, Petr Chalupský, Tomáš Janoušek a Vít Neužil a posluchačům se představí i nadějná zpěvačka Petra Sovová. Zaposlouchat se tak můžete nejen do hudby klarinetového kvarteta, ale i do árií a skladeb romantismu.

Vánoce u Seidlů. Vyfotografovat se můžete v sibtu i neděli ve Fotoateliéru Seidel v Českém Krumlově od 9 do 15.30 hodin. A ve stejnou dobu se konají i komentované prohlídky musea.