Hořické kulturní léto v neděli v 15 hodin uvede představení Michal je pajdulák (od 15:00). „Budeme si spolu hrát a vyprávět o našem tělíčku - od hlavy až k patě a naopak," říká Michal Nesvadba. "Nohy dáme na ramena, budeme si držet palce, aby nám nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu.“ Starosta Hořic na Šumavě Martin Madej dodává: „Na děti čekají soutěže, dárečky a především velká zábava! Představení Michala Nesvadby je každý rok okouzlující, je to vážně legrace. Všechny zveme do našeho krásného zastřešeného amfiteátru!“ Vstupné na místě je 190 korun, v předprodeji jsou lístky za 160 korun. Zakoupit se dají v síti TICKETSTREAM.

Pouť se v neděli koná v Brloze. Zahájí ji mše svatá. K dispozici jsou pouťové atrakce, stánky, k vidění fotbal. Od 10 do 14 hodin se koná v kině vernisáž a výstava věnovaná vzpomínce na Pavla Urbana.

Festivalová zóna v Pivovarské zahradě v neděli nabízí po celý den zdarma malování Krumlovský Montmartre a večer ve 21 hodin Letní kino Lví král.

Závěrečné představení účastníků tanečních kurzů začne ve 14 hodin v Městském divadle v Českém Krumlově. Tanečníci se představí pod vedením Jiřího Horáka.

Pohodový večer plný poetických písniček připravili návštěvníkům koncertu na hradě Pořešín Karel Plíhal a Petr Fiala.
Karel Plíhal po dvou letech opět na Pořešíně: Přišly stovky lidí