Zaměstnankyně městského úřadu přispěly do charitativního veletrhu 30 kabelkami, 47 šátky a třemi kravatami. Za to jim moc děkujeme!

Kabelky a šátky střádaly Ludmila Čapková z Kaplice, Kateřina Malcátová z Českého Krumlova, Jana Holemá z Kaplice, Anna Sirová z Kaplice a Eva Bímová z Meziříčí u Malont. „Největší zásluhy ale mají děvčata z odboru dopravy Ilona Cenzovová z Pořešína a Marie Holubová z Kaplice," zdůraznila vedoucí odboru ekonomiky a školství Jana Holemá.

Svůj díl ale také ochotně přidala vedoucí kaplické městské knihovny Jiřina Kostková. Vzhledem k tomu, že se kabelkový veletrh značně přiblížil, upozorňujeme čtenáře, že sběr kabelek již skončil. Poslední opozdilci je mohou do redakce na zámku ještě dodat v pondělí od 8 do 9 hodin.

Děkujeme!

Zapište si tedy výrazně do kalendáře 2. září. Ten den v 9 hodin veletrh začíná v českobudějovickém Igy Centru! Přijďte si vybrat kabelky, šátky a kravaty, které budou k mání za velice lidové ceny! Zajištěno bude také hlídání dětí pro nakupující zdarma v Dětském koutku Beruška v Igy Centru. Výtěžek akce pomůže nemocným dětem!