Z fotografií není zcela jasné, kdy přesně byly pořízeny, na jedné z fotografií je uvedené datum naznačující květen letošního roku. Některé pravděpodobně pocházejí už z předchozí operace. Známý internetový bavič, producent, influencer a moderátor měl v polovině roku 2019 havárii na elektrické jednokolce, při které si zlomil ruku. Operován byl tehdy také v Táboře.

Kazma působí jako moderátor pořadu One Man Show. Je jednou z nejznámějších osobností českého internetu. Legendární je jeho zmanipulování pořadu Prostřeno či zinscenování návštěvy dvojníka Jima Carreyho na předávání cen Českého lva 2015. Podařilo se mu také propašovat na mistrovství světa v hokeji, které se konalo v roce 2016 v Rusku. V kostýmu maskota Lajky se dostal dokonce i na led.

Jeho nadační fond ONEMANSHOW Foundation se snaží pomáhat lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. V rámci osvětové kampaně 1/10 nabízí jednotlivcům přímou pomoc v případech, kdy se prokazatelně stali obětí dopravní nehody s přetrvávajícími následky.