Svá zjištění bude postupně zveřejňovat i Jan Holoubek, investigativní novinář portálu PrahaIN.cz.

Místostarosta než aby ve chvíli, kdy občané zveřejnili podezření, že mu titul Ing. nenáleží, uznal vlastní vinu, shodil ji na již neexistující školu a na úřady, které mu ho (na jeho žádost) zapsaly do občanky, čímž mu vlastně potvrdily jeho „domněnku“. Titul Ing. prý už používá 25 let, ač, podle vlastních slov, mohl používat možná prestižnější MBA.

Ilustrační foto.
Dalibor Uhlíř byl v minulosti souzený: dostal 10 měsíců vězení za úvěrový podvod

Následně Deník jako první potvrdil, že byl v minulosti odsouzen za úvěrový podvod. Jeho chování v současnosti i v minulosti proto přitáhlo pozornost médií (kromě Deníku se tématu věnovala ČT, ČRo, iDnes.cz aj.), zejména ale portálu PrahaIN.cz, konkrétně pak právě Jana Holoubka.

„Téma nás zaujalo z obecného pohledu, jelikož se v něm snoubí vliv, peníze, moc, podvody, trestná činnost. Úplně stejně jsme na začátku roku 2022 rozkrývali osobu Michala Redla. Tehdy o něm vědělo pár kriminalistů, zástupců BIS a okolí Radovana Krejčíře. Nyní je to hotová celebrita. Myslím, že podobného ´úspěchu´ už brzy dosáhnou někteří zástupci města Český Krumlov. Alespoň soudím z podkladů, které posledních několik dnů získávám a které rozhodně hodláme publikovat,“ řekl pro Českokrumlovský deník Jan Holoubek, autor investigativních článků na serveru PrahaIN.cz.

PrahaIN.czPrahaIN.czZdroj: Se svolením PrahaIN.cz