Někteří lidé a cizinci měli to štěstí, že potkali Mikuláše s doprovodem v ulicích Krumlova už v poledne. To se kostýmovaná skupina kolem Lenky Jelínkové z Českého Krumlova přesouvala z plešivecké školky do školy na Špičáku. "Pak se vydáme za dětmi domů a pak na náměstí," řekla Lenka Jelínková, co by Mikuláš.

A tam se, stejně jako jinde, budou dít věci:

V Českém Krumlově na náměstí přijde Mikuláš v 17 hodin. Na programu je tradiční akce s netradiční nadílkou pro děti a hodné rodiče v podobě renesanční street party s čertovským vánočním kvízem, soutěží a andělským music boxem.
Účinkují: občané města a členové Českokrumlovské scény
Moderují: Ivo Janoušek a Petr Kronika

Mikulášskou nadílku pořádá KIC Velešín ve středu v 17 hodin v sále kina. Spojená bude s pohádkou Divadélka KOS „Jak Meluzína zaspala“. Vstupné volné.

Čertovský rej vypukne od 16 hodin na náměstí v Kaplici. Na náměstí mimo jiného programu přijede Mukuláš s doprovodem a děti se budou moc svézt na povoze taženém vranými koňmi.

Mikulášská nadílka čeká na děti v 17 hodin v sále KIC v Horní Plané. Mikuláš, Anděl a Čert navštíví hornoplánské děti, které podarují drobným dárečkem. Připraveny bude také spousta her a soutěží a chybět nebude ani diskotéka!

Mikulášskou nadílku pro děti pořádají od 16.30 hodin hasiči v Srníně. A to v zasedací místnosti.