O pomyslnou zlatou medaili mezi sebou zápolila dvě miminka. Adélka Pelechová z Holubova a čerstvý Krumlovák Šimonek Fošum. Adélka v internetovém hlasování nasbírala 41procent, stala se první a to jí vyneslo 50 bodů. Ty jsme přičetli k hlasovacím kupónům, které se nám sešly v redakci. Bylo jich 309. Adélka tedy zvítězila díky celkovým 359 bodům.

Stříbrný Šimonek Fošum dokázal na internetu ulovit jen o jedno procento méně, tedy 40%. Za druhé pořadí získal 30 bodů. Po sečtení těchto bodů a kupónů se celkový počet vyšplhal na 306 bodů.
Na bronzovém místě v klidu oddychuje Filípek Putschögl z Českého Krumlova. Do redakce přišlo rovných sto kupónů. K těm jsme přičetli deset hlasů z internetového hlasování za třetí pozici a Filípek tak může spokojeně odpočívat na třetím místě.

Všem zúčastněným gratulujeme. Adélka Pelechová navíc postupuje do hlasování o nejhezčí miminko celého roku, na které se můžeme těšit příští rok z jara. Především ale vyhrává fotografování v ateliéru Eva, které do soutěže věnovala českokrumlovská fotografka Eva Filausová.