Prvenství si zde drží Natálka Pišlová z Kájova, která má více než tři tisíce hlasů. Na záda jí dýchá s více než dvěma tisíci hlasy Matyáš Podhora z Českého Krumlova. Ostatní miminka ztrácí na zmíněnou dvojici poměrně dost hlasů.

To ale ještě nic neznamená. Výsledek hlasování totiž mohou ovlivnit kupony, které vychází v tištěném Českokrumlovském deníku. Každý kupón má hodnotu dvaceti hlasů. Vyplněné kupony je nutné do redakce doručit nejpozději do 30. dubna do 12 hodin. Na internetových stránkách Českokrumlovského deníku mají čtenáři možnost hlasovat až do úterý 30. dubna (do 12.00). Z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut. Konečný výsledek pak bude tvořen součtem hlasů z kuponů a internetu.
Vítězové jednotlivých měsíčních kol postoupí do hlasování o miminko roku.

Únorovým miminkem čtenáři zvolili Sofii Šimkovou z Českého Krumlova. Modrooká holčička dělá rodičům Lucii a Tomášovi radost. „Poslední dobou ale trošku zlobí, protože nechce moc spát," dodali rodiče, kteří si z redakce Českokrumlovského deníku odnesli cenu v podobě poukazu na focení ve Fotoateliéru Eva v Českém Krumlově.