Nad sedmým ročníkem turnaje znovu převzala záštitu hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská.

Slavnostní zahájení s doprovodným programem vypukne ve čtvrtek 23. května v 18 hodin na hřišti FK Dolní Dvořiště, kde se představí i soutěžící týmy z Česka, Slovenska a Kanady. Po následující tři dny budou probíhat zápasy na hřištích v Dolním Dvořišti, Vyšším Brodě a Loučovicích.

V neděli 26. května celý turnaj vyvrcholí opět v Dolním Dvořišti, a to zápasem o první místo. O kvalitě a významnosti turnaje hovoří i fakt, že loňští vítězové z týmu Baník Ostrava projevili zájem se účastnit letošního turnaje v přátelském utkání s loňským týmem Dynama České Budějovice.

Podstatnou novinkou letošního ročníku Magic Cupu Šumava je i doprovodný koncert The Beatles revival, na který můžete zajít v pátek 24. května od 19 hodin do kempu Pod Hrází ve Vyšším Brodě.

Základní skupiny turnaje

Rozpis zápasů v Dolním Dvořišti

Den Čas Zápas

24. 5. 09.30 Sparta Praha vs. FC Táborsko

24. 5. 11.15 Slovan Blava vs. Sigma Olomouc

24. 5. 13.00 Dukla Praha vs. Sparta Praha

24. 5. 16.30 Slovan Bratislava vs. Dukla Praha

25. 5. 09.30 Sparta Praha vs. Sigma Olomouc

25. 5. 13.00 Baník Ostrava vs. Spartak Trnava

25. 5. 14.45 Sigma Olomouc vs. Dukla Praha

25. 5. 16.30 FC Táborsko vs. Slovan Bratislava

Rozpis zápasů v Loučovicích

Den Čas Zápas

24. 5. 09.30 Spartak Trnava vs. Ottawa

24. 5. 11.15 Baník Ostrava vs. Viktoria Plzeň

24. 5. 14.45 FC Táborsko vs. Sigma Olomouc

24. 5. 16.30 Baník Ostrava vs. Dynamo ČB

25. 5. 09.30 Spartak Trnava vs. Viktoria Plzeň

25. 5. 11.15 Ottawa vs. Dynamo Čb

25. 5. 14.45 Viktoria Plzeň vs. Dynamo ČB

Rozpis zápasů ve Vyšším Brodě

Den Čas Zápas

24. 5. 13.00 Dynamo ČB vs. Spartak Trnava

24. 5. 14.45 Ottawa vs. Viktoria Plzeň

25. 5. 11.15 FC Táborsko vs. Dukla Pha

25. 5. 13.00 Slovan Bratislava vs. Sparta Praha

25. 5. 16.30 Ottawa vs. Baník Ostrava

Finálová utkání

Den Čas Místo Zápas

26. 5. 09.30 D. Dvořiště o 9. místo

26. 5. 09.00 Vyšší Brod o 7. místo

26. 5. 10.00 Loučovice o 5. místo

26. 5. 10.45 Vyšší Brod o 3. místo

26. 5. 11.45 D. Dvořiště o 1. místo