Tomu jeho příznivci zaslali 1098 hlasů prostřednictvím ankety na webu Deníku, dalších 1880 hlasů srpnový novorozenec získal prostřednictvím tištěných kuponů z novin, z nichž každý má hodnotu 20 hlasů.

Jako druhý se v anketě umístil Jan Svet z Hořic na Šumavě. Ten měl sice nejvíce hlasů na internetu – 1617, ale méně jich pak dostal prostřednictvím tištěných kupónů, a sice 840. Celkově tedy měl 2457 hlasů.
Třetí místo obsadil Samuel Opelka z Malont, který celkově získal 543 hlasů.

Na vítěze soutěže o Nej miminko měsíce srpna, respektive jeho rodiče, čekají v redakci Českokrumlovského deníku milé dárky. A sice poukázka na fotografování do českokrumlovského Fotoateliéru Eva v hodnotě 1000 korun a také dárek od seniorů z Domova důchodců v Horní Plané.

O šanci na výhru však nebudou ochuzena ani miminka, která přišla na svět v září. Včera totiž odstartovalo další kolo oblíbeného klání, tentokrát právě o Nej miminko září.

Hlasovat budete moci na adrese ceskokrumlovsky.denik.cz anebo prostřednictvím tištěných kuponů, které v Českokrumlovském deníku budou vycházet vždy v pondělí, středu a pátek.