Mladý muž z Velké Británie, který se prakticky ještě před rokem živil jako instalatér, je dnestváříněkolika módních značek, na svém kontě má i řadu televizních reklam, a vše díky tomu, že svým zjevem i charisma uchvátil poroty soutěží natolik, že dokonce zvítězili v mezinárodní soutěž v Indonésii a stal se Nej mužem světa. Do České republiky přijel na pozvání organizátora Muže roku v Česku a na Slovensku Davida Novotného.

"Do Čech Ryan Terry přiletěl v pátek a zasedl v porotě na finále Muže roku v Náchodě spolu s Martinem Zachem. Má nabitý program. Navštívil i Pražský hrad a náchodský zámek, poskytl rozhovory novinářům, zítra ho čeká prohlídka Senátu a setkání s jeho nejvyššími představiteli," přiblížil David Novotný. "Pochopitelně ho doprovází ochranka, zajistili jsme mu řidiče. Českourepublikou je zatím unesen a vyslovil přání, že by se sem chtěl ještě znovu vrátit."

Ryan Terry prozradil, že tráví hodně času ve fitness centrech, o čemž svědčí vypracovaná postava a mezi jeho další koníčky patří golf a fotbal. Ale na ty mu bohužel v poslední době moc času nezbývá.

Ryan Terry pobyde v Česku do středy, pak pokračuje dál do dalších zemí. Z České republiky zamíří do Malajsie.

Krátký rozhovor najdete v brzké době v některém z tištěných vydáníČeskokrumlovského deníku.