Hudební žánry jsou zastoupené téměř všechny, od popu, folku a rocku až po trio, které interpretuje klasickou hudbu. Během prázdnin si prostě vybere každý dle svého vkusu. Rodinný areál Lipno si zakládá na podpoře místních umělců, a tak je velká část interpretů z nedalekých Českých Budějovic. Těšit se můžete na Janchi, Glow Music, Naked Professors, McBerds, Jamie Project, DUO Kačí, Trio Karageorgiev i Kool-Aid.

„Na letní koncerty s jemným osvětlením jezdí na Lipno návštěvníci z velké dálky, protože ten zážitek a nálada je neopakovatelná. Musíte to zkrátka zažít na vlastní kůži,“ doplňuje manager marketingu lipenského areálu Jiří Gruntorád. Dodává, že lístek na koncert mají návštěvníci v ceně vstupenky, takže už nemusí platit ani o korunu navíc.

Příjemný hudební zážitek si můžete vyladit ještě trochou romantiky pod hvězdným nebem. To, když se svezete z parkoviště i zpět lanovku. Do 23.30 hodin bude každé úterý v provozu také Stezkabus, který doveze unavené návštěvníky zpět na parkoviště. „Díky tomu, že je celá stezka bezbariérová, jsou letní koncerty přístupné i pro návštěvníky na vozíčku,“ zve Jiří Gruntorád.