Kaplice Společně chystá večer, kdy se můžete těšit na skvělou hudbu a nezapomenutelnou atmosféru,“ zvou pořadatelé. „Vychutnejte si výjimečný společenský ples, kde se tanec snoubí s radostí a kde každý krok na parketu znamená příběh na celý život.“

Kaplický ples vypukne v sobotu ve 20 hodin v tamním Kulturním domě. Na hosty čeká tombola plná překvapení, k tanci a poslechu zahrají Kapela Poprvé a Argia Band. Pro ty, co dávají přednost modernějším hitům, bude připraven DJ Fanny Janda. O taneční vystoupení se postará MMdance company z DDM Kaplice.

Vstupné na Společenský ples je 250 korun, lístky jsou k zakoupení i v předprodeji - v infocentru, v kavárně Kap Café nebo online ZDE.

Chcete-li zařadit ples či jiné společenské akce do kulturních tipů Deníku, pište na redakce@ceskokrumlovsky.denik.cz.

Už v pátek 19. ledna od 19.30 zvou na svůj společný ples Zubčice a Mirkovice, a to v KD Zubčice. Vstupné je 250 korun, k tanci hraje Fordance Orchestra, v ceně je raut.

Příští pátek, 26. ledna, zve krumlovský FK Slavoj na tradiční Vousatý bál. Začíná ve 20 hodin v Pivovarské restauraci, o muziku se postarají Chlapi v sobě a na hosty čeká bohatá tombola. Vstupné je 350 korun.

O den později, v sobotu 27. ledna, se bude plesat také ve Velešíně, v tamní restauraci U Zlaté podkovy. SHD Velešín tam pořádá Hasičský ples. K poslechu a tanci zahrají Leťáci a opět bude připravena bohatá tombola. Vstupné je 200 korun, vstupenky jsou k dostání i v předprodeji na MěU Velešín.