Zloděj neodvedl „čistou" práci
Frymburk - Neznámý pachatel vykradl osobní automobil VW Passat. Z auta si odnesl autorádio, různé elektrické zařízení a ruční nářadí. Aby toho nebylo málo, tak na vozidle ještě poškodil čelní sklo se zatmavovacím pruhem, plastový kryt pod čelním sklem, vložku zámku pátých dveří, poškrábal levé zadní dveře, levé přední dveře a levý přední blatník. Majitel odhadl škodu na téměř 82 000 korun.

Pachatel byl i zapálený vodák
Český Krumlov - Zloděj si z garáže odnesl vše, co se dalo. Na začátku dubna se neznámý pachatel vloupal do garáže v ulici V Jámě v Českém Krumlově a odnesl si věci za 39 000 korun. Mezi nimi bubnovou sekačku, sadu elektronů značky AUDI s pneumatikami a dva elektrony nezjištěné značky. Zřejmě si uvědomil i příchod vodácké sezony a tak si vzal i nafukovací kajak pro jednu osobu s dvojpádlem.


Auto skutečně není trezor
Kaplice - Auto si ke krádeži lapka vytipoval dobře. Neznámý pachatel si ke svému činu vybral Mercedes Benz Sprinter, zaparkovaný v Masné ulici v Kaplici. Rozbil sklo u spolujezdce a z auta potom pohodlně odnesl vše, co našel. A nebylo toho málo. Obohatil se o notebook, dva Flash disky, vizitky, papírový blok a černý cestovní kufřík, ve kterém byla uložena tiskárna s příslušenstvím a kamera značky Canon. Nechávat si cenné věci v autě se zkrátka bohužel nevyplácí. Majitel vozu je tak zničehonic chudší o věci za zhruba 164 000 korun.