Sdružení nezávislých kandidátů I. dali obyvatelé obce 43,10 procenta hlasů a tedy tři mandáty. Jeho koaliční Sdružení nezávislých kandidátů II. v čele s Petrem Klobusovským získalo 12,85 procenta a jeden mandát.

Druhý nejvyšší počet hlasů dali voliči SNK "Lipno", v jehož čele stojí Jan Bittner. To znamená 27,32 procenta hlasů a dva mandáty.

SNK pro Přední Výtoň s lídrem Pavlem Zvonařem má 16,73 procenta hlasů a jeden mandát.
 

Pro srovnání: V předchozích volbách v březnu  dosáhla volební účast 79,61 procenta.

Sdružení nezávislých kandidátů I. v čele se starostkou Reginou Houškovou získalo 39,95 % hlasu a tři mandáty,
Sdružení nezávislých kandidátů II. s lídrem Petrem Klobusovským 15,85 % a jeden mandát.
SNK „Lipno" vedené Janem Bittnerem 26,57 % a dva mandáty,
SNK pro Přední Výtoň 17,63 % a jeden mandát.

Odvolit přišlo v sobotu od 7 do 22 hodin značné množství voličů, a to i navzdory tomu, že se v obci konaly volby již potřetí a většina obyvatel je z takové situace již značně otrávená. Vždyť obec prakticky už rok nemá nové vedení a a její rozvoj tím pádem stagnuje.

Ve 20.15 hodin evidovala volební komise na obecním úřadě 153 odvolených obyvatel z celkových 208 voličů. "To je asi takových 74 procent," odhadoval předseda komise Jan Kuchař. 

Do 22. hodiny přibyl už pouze jeden volič, takže se jejich počet zastavil na 155. "Nejvíc lidí přicházelo během dopoledne," doplnil Jan Kuchař. 

Otázkou je, jak se bude situace vyvíjet dál, jak budou zvolení zastupitelé postupovat a  zda-li se dohodnou, že patovou situaci v obci ukončí.