Během letošního ročníku vystoupily hvězdy jako Mig 21, David Koller, Xindl X či Tata Bojs. Veškeré koncerty v rámci Lipno Sport Festivalu byly zdarma, stejně jako sportovní program festivalu. „Ahoj kamarádi, vítáme vás na chladném jihu a doufám, že vás zahřejeme s pomocí naší Chemie,“ zahajoval těmito slovy koncert zpěvák Xindl X.

V polovině koncertu se však rozpršelo. Ale ani déšť divákům nezabránil, aby si užili zpěvákův koncert do samotného závěru, a tak pod pódiem tančili navzdory dešti. Krátce před dalším koncertem déšť ustal, a tak se diváci mohli přijít podívat k pódiu na stříbrnou medaili z Tokia, kterou obstaral Lukáš Rohan ve vodním slalomu.

V neděli 15. srpna se hladina nádrže Lipno hemžila dračími loděmi.
OBRAZEM: Dračí lodě se na Lipně utkaly pro dobrou věc

Chvíli na to došlo k slavnostnímu předání šeků Nadace ČEZ. Finanční obnos v hodnotě 50 261 Kč byl věnován organizaci Bílý kruh bezpečí, která se zaměřuje na pomoc obětem trestných činů. Druhou částku, 51 286 Kč, věnovala Nadace ČEZ Městu Horní Planá. Šek na finanční obnos převzal starosta obce Jiří Hůlka, který věnovanou částku využije pro obyvatelku Horní Plané, která je upoutaná na invalidním vozíku.

Vybraná částka tak poputuje na koupi trenažéru chůze. Přispět na určitý projekt může kdokoli, a to svým pohybem prostřednictvím aplikace Pomáhej pohybem, kdy Nadace ČEZ promění vaše aktivity ve finanční obnos.

Lipno Sport fest 2021 je v mnoha směrech výjimečný
Desátý ročník Lipno Sport festu hlásí rekord

O hodinu déle dostal zabrat prostor před pódiem náporem tanečníků, když se objevilo další hudební uskupení, v podobě Mydy. Velká taneční párty pokračovala až do závěrečného vystoupení skupiny Tata Bojs. „Lipno, Lipno,“ hecoval diváky frontman kapely Milan Cajs. Po ukončení se členové kapely svým příznivcům ochotně podepisovali, či se s nimi fotografovali. Večerní koncert kapely Tata Bojs si nenechala ujít ani Marie Zaorálková z Prahy, která na akci dorazila s manželem: „Jsem nadšená. Koncert jsme si s manželem užili. Jsem moc ráda, že nám nepršelo. Setkání s kapelou byl příjemný závěr.“