Program Svatý Silvestr začne v Českém Krumlově na náměstí dnes od 21.30 hodin a potrvá do 1.30 hodin Nového roku. Na náměstí zahraje Element – českokrumlovská rock’n‘rollová kapela. Pořádá Městské divadlo.

Společný silvestr si můžete dnes užít také na náměstí u kašny v Horní Plané. Od 22 hodin společně oslavíte konec roku 2019 a budete vítat ten nový – rok 2020! S DJ Martinem Procházkou. Zahřát se můžete u ohně.

Na silvestrovskou taneční zábavu Lady a Gentlemen dnes zvou obec a SDH Benešov nad Černou. Koná se ve sportovní hale od 20 hodin. Catering zajišťuje Jindřich Holman.

Rozloučení s rokem 2019 pořádá kaplická televize na kaplickém náměstí dnes od 17 hodin. V 18.30 hodin vypukne jako symbolické rozloučení se starým rokem tichý ohňostroj.

Silvestr 2019 můžete oslavit také na nejvýše položeném hradě v republice, na Vítkově hrádku. Na Silvestra bude otevřeno od 10 hodin až možná skoro do rána. Teplé nápoje budou k dispozici po celý den, ve vybraných časech zazpívá i Lojza Pták nebo muzikanti z Přední Výtoně a okolí.

Veselo bude také v řadě restaurací. Silvestra za doprovodu živé muziky nabízí třeba restaurace V Klobouku v Českém Krumlově od 19 hodin, nebo Krumlovský mlýn. Silvestr 2019 s muzikou zde začne od 19 hodin. Hraje a zpívá Radomír Švec Band a ve Strojovně se koná DJ New Year party a After party. Prodej vvstupenek je přímo v restauraci, 250 korun za osobu.