Divadelní prohlídky připravilo na nedělní odpoledne Museum Fotoateliér Seidel. A to od 14 do 15.30 hodin. Setkáte se tak se samotným fotografem, jeho rodinou, ústnatou služebnou a na vlastní kůži prožijete nostalgickou dobu, kdy před 100 lety v ateliéru fotografoval tento legendární mistr. V Seidelově uměleckém závodu nebude nouze ani o drobná překvapení či legrácky, dobrá nálada zaručena! Rezervace míst: www.seidel.cz, info@seidel.cz nebo na tel.: 736 503 871. Vstupné na prohlídku: plné: 120 Kč, snížené: 80 Kč, rodinné: 240 Kč. Projekt podpořil Jihočeský kraj v rámci grantového programu Podpora kultury na rok 2019. Místo konání: Museum Fotoateliér Seidel, Linecká 272, Český Krumlov

Krumlovský zámek v neděli výjimečně do 10 do 16 hodin zpřístupnil tzv. paraplíčko v areálu zásobního zahradnictví. A také letohrádek Bellarie v Horní zahradě.

Ve znaku Lilie a růže je název výstavy, na kterou zvou vyšebrodští cisterciáci. Výstavu zahájí v neděli v 15 hodin. Ve výstavních prostorách návštěvnického centra se seznámíte s příběhem cisterciáckého řádu a Cisterciáckého opatství Vyšší Brod.

Žestě 200. Koncert duchovní hudby. Soubor vystoupí v neděli 15. 9. od 17 hodin v kostele sv. Mikuláše v Boleticích. Vstupné jr dobrovolné.