17:27 hod. - Silnice v místě nehody u Loučovic byla kolem 17. hodiny obousměrně uzavřena a vozidlo značky Fiat bylo z místa odtaženo. Cesta už je opět volně průjezdná.

16:11 hod. - K doprvaní nehodě u Loučovic uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura: „Řidička už je vyproštěna, zranění s největší pravděpodobností není vážné," uvedl mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura a dodl: "Sanitka je už na místě a provoz je prozatím řízen kyvadlově. Dopravní inspektoři z Českého Krumlova jsou na cestě.“

16:02 hod. - Deset minut po půl čtvrté odpoledne byla nahlášena dopravní nehoda u Loučovic. Jedná se o havárii osobního vozidla se zraněním.

15:45 hod. - Kolem 15. hodiny došlo k nehodě u Markvartic, kdy dvě auta skončila mimo vozovku, ve stoce.

13:57 hod. - Hlavní tahy jsou projeté, mezi Holubovem a Českým Krumlovem čerstvě prohrnuto a posoleno.

13:47 hod. - Autem k parkovišti pod lanovkou nevyjeli dva bežkaři z Budejovic. "Vrátili jsme se do Krasetína a tam zaparkovali. A teď to šlapeme pěšky."

13:30 hod. -  "Před půl hodinou tu couvala tři auta, až na parkoviště nevyjela," říkal Karel Miesnaur z Krasetína. Cestáři tu byli ráno.

12:36 hod. - Sjízdné, hlásí řidiči také z úseku mezi Chvalšinami a Českým Krumlovem.

Cesta mezi Chvalšinami a Krumlovem je sjízdná.

12:15 hod. - Oproti pátku je situace na silnicích nejen na Českokrumlovsku zatím klidnější i co se týká nehodovosti. Každopádně platí, že pomaleji dojedete za současného počasí dál. Podle předpovědí by mělo sněžení trvat až do odpoledních, místy do brzkých večerních hodin. Noc by měla být hodně mrazivá.

11:51 hod. - Sněžení neustává. Silnice jsou i nadále s opatrností sjízdné.

Podle hlášení řidičů z terénu, kteří si podávají aktuální informace na facebooku, silničáři jezdí, odhrnují a solí a vozovky jsou s opatrností sjízdné.
Řidička Andrea, která vyrazila ráno z Lipenska směr České Budějovice, uvedla, že cesta je s opatrností v pohodě sjízdná.

S opatrností je podle řidičů sjízdná i trasa z Kaplice do Ledenic přes Římov a Trocnov.