Pokud jde o semafory, u Rechlí budou až do poloviny června, než silničáři zajistí nestabilní skalní masiv, zatímco ve Větřní by měly zmizet už tento čtvrtek, 27. dubna, jakmile demolice haly skončí.

Urgentní příjem a magnetická rezonance budou mezi pavilony interny a chirurgie.
V Krumlově bude magnetická rezonance. Nemocnice chystá další pavilon

Ve Starých Dobrkovicích je do 18. května uzavřená stará kájovská silnice mezi Krumlovem a Kájovem, a to pod viaduktem ve Starých Dobrkovicích z důvodu jeho rekonstrukce. „Po dobu stavby bude provoz na silnici úplně uzavřen pro motorový provoz. Pěší a cyklisté budou moci stavbou procházet se zvýšenou opatrností. Ojediněle a krátkodobě může docházet k úplnému uzavření provozu v průjezdu,“ doplnila mluvčí města Petra Nestávalová.

Do 18. května je pro auta uzavřena stará silnice mezi Českým Krumlovem a Kájovem pod železničním mostem ve Starých Dobrkovicích. Pěší a cyklisté s opatrností projdou.Do 18. května je pro auta uzavřena stará silnice mezi Českým Krumlovem a Kájovem pod železničním mostem ve Starých Dobrkovicích. Pěší a cyklisté s opatrností projdou.Zdroj: Deník/Zuzana Gabajová

Kvůli opravě dvojice mostů ve Starých Dobrkovicích a dalším stavebním pracím je až do 2. května výluka na železniční trati mezi Křemží a Hořicemi na Šumavě. „V uvedeném termínu budou nahrazeny autobusem všechny vlaky v úseku Český Krumlov – Kájov, vybrané vlaky budou nahrazeny autobusem také v úsecích Křemže – Český Krumlov nebo Kájov – Hořice na Šumavě,“ upozorňuje provozovatel vlaků GW Train. Výlukový jízdní řád do 27. dubna najdete ZDE, od 28. dubna do 2. května ZDE. (zug)