Brloh - V Brloze je do letošních voleb přihlášeno sedm kandidátek, tedy o dvě více než před čtyřmi lety. Kdo z nich si získá vaši přízeň, se dozvíme již za několik dní. Nezapomínejte, že o výsledcích rozhodujete vy.

Lukáš Skýpala, NK

1. Lukáš Skýpala, Quality Engineer

KSČM

1. Oldřich Matějíček, BEZPP, důchodce 2. Jaroslav Mikuška, KSČM, zootechnik 3. Karel Pavlík, KSČM, zámečník 4. Josef Šafář, BEZPP, důchodce 5. Václav Pavlík, KSČM, seřizovač 6. Tomáš Mikuška, BEZPP, elektromechanik 7. Jiří Prener, KSČM, ošetřovatel dojnic 8. Jan Sixl, BEZPP, elektrikář 9. Miroslav Hlaváček, KSČM, řidič


KDU-ČSL

1. Ladislav Němec, BEZPP, důchodce 2. Stanislava Hlaváčková, BEZPP, ředitelka ZŠ 3. Ondřej Meloun, BEZPP, architekt 4. Marcel Vyžral, BEZPP, technik 5. Růžena Pöschlová, KDU-ČSL, dělnice 6. Julius Klaschka, BEZPP, dělník 7. Vavřinec Borovka, BEZPP, traktorista 8. František Trapl, BEZPP, učitel 9. Vladimír Andrle, BEZPP, tiskař


TOP 09 a NEZÁVISLÍ

1. Martin Toman, BEZPP, starosta obce Brloh
2. Zdeňka Švarcová, zástupce ředitele ZŠ
3. Libor Anderle, zemědělský dělník
4. Luděk Švarc, vedoucí supermarketu Terno ČK
5. Radek Šimeček, student VŠ
6. Jaroslav Sklář, soukromý podnikatel
7. Petr Macháček, software inženýr
8. Karel Trůbl, ředitel krajského ředitelství Lesy ČR
9. Zdeněk Sixl, odborný ekonom plánování


STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

1. Jan Pecha, BEZPP, obchodní zástupce 2. Pavel Loško, technik energetik 3. Jiří Vejvoda, manipulant výroby 4. Michal Kadlec, pracovník údržby 5. František Ondřich, důchodce 6. Romana Klauserová, uklízečka 7. Lubomír Hovorka, strážní služba 8. Jiří Veverka, soukromý podnikatel 9. Stanislav Zwiefelhofer, živnostník


Sdružení SZ a nezávislých kandidátů

1. Libor Lev, SZ, soukromý zemědělec 2. Pavel Mrkáček, BEZPP, svářeč 3. Jana Masáčková, BEZPP, referent cestovního ruchu 4. Jaromír Švarc, BEZPP, hasič 5. Stanislava Trávníková, BEZPP, vedoucí expedice 6. Peter Vojtko, BEZPP, voják z povolání 7. Jana Kukačová, BEZPP, ekonomka 8. Milan Vávra, BEZPP, zedník 9. Tomáš Farský, BEZPP, podnikatel


Sdružení nestranných kandidátů Brložska

1. Tomáš Jungwirth, technik ZD Brloh 2. Lukáš Hajduch, soukromý podnikatel 3. Jan Kříž, soukromý podnikatel 4. Jan Švarc, technik ZD Brloh 5. Jindřich Fučík, soukromý podnikatel 6. Milan Borovka, zaměstnanec v pohostinství 7. Jana Sklářová, referentka prodeje 8. Ondřej Hajduch, soukromý podnikatel 9. Jan Klement, soukromý podnikatel