KDU - ČSL

1. Marie Bůžková, učitelka ZUŠ, bez PP
2. Josef Troják, řidič autobusu ČSAD, KDU-ČSL
3. Milan Šimánek, vedoucí vývoje, bez PP
4. Růžena Hrdá, referentka ZŠ, bez PP
5. Aleš Rieger, podnikatel, bez PP
6. Jan Jaroš, konstruktér, KDU-ČSL
7. Marie Radová, administr. pracovnice, KDU-ČSL
8. Stanislav Bláha, stavební technik, KDU-ČSL
9. Lenka Šimánková, účetní, bez PP
10. František Ondrášek, podnikatel, KDU-ČSL

ČSSD

1. Julie Gregorová, učitelka, ČSSD
2. Ladislav Mikeš, dělník,bez PP
3. Jiří Maršán, realitní makléř, bez PP
4. Petr Šlauf, dělník, bez PP
5. František Keifer, projektant, bez PP
6. Miloslav Gregor, důchodce, ČSSD
7. Jitka Tarabová, prodavačka, bez PP
8. Marta Žáková, úřednice, bez PP
9. Jiří Gregor, dělník, ČSSD
10. David Liška, informační technik, konzultant, bez PP

Pro rozvoj města Velešín

1. Jiří Růžička, technik, bez PP
2. Jaroslav Bartizal, pracovník KIC
3. Josef Balek, vedoucí nástrojárny
4. Danuše Grillová, učitelka
5. Josef Foitl, živnostník
6. Věra Klevcovová, vedoucí projektu
7. Michal Müller, technik vod. zařízení
8. Karel Klein, hasič
9. Jana Mišoňová, prodavačka
10. Jana Tomášková, pracovnice KIC

KSČM

1. Jan Štindl, důchodce, KSČM
2. Miroslav Papoušek, důchodce, KSČM
3. Jan Tvaroh, důchodce, bez PP
4. Libor Vojče, údržbář, bez PP
5. Miroslav Vosika, důchodce, bez PP
6. Václav Rada, důchodce, KSČM
7. Karel Falta, důchodce, KSČM
8. Josef Slamka, důchodce, KSČM
9. František Brabec, důchodce, KSČM
10. Jan Šicner, důchodce, KSČM

TOP 09 a Nezávislí

1. Milan Prokeš, jednatel firmy, bez PP
2. Petr Troják, vedoucí technolog. centra, TOP 09
3. Tomáš Čulík, stavbyvedoucí, TOP 09
4. Robert Šebesta,obchodní ředitel, bez PP
5. Petr Vágner, student, bez PP
6. Hana Císařová, učitelka, bez PP
7. Petr Falc, stavební inženýr, bez PP
8. Nela Čadová, mateřská dovolená, bez PP
9. Václav Taraba, veterinární technik, bez PP
10. Alina-Delia Fistioc, studentka, bez PP

Sdružení nezávislých kandidátů Velešín

1. Josef Klíma, starosta města, bez PP
2. Lenka Šípková, zástupce ředitele SOŠ
3. Jana Německá, ekonomka
4. Bořivoj Havlíček, živnostník
5. Pavel Hanzalík, technolog
6. Jan Žlunka, majitel dopravní firmy
7. Petr Skřivánek, student VŠ
8. Jarmila Zivčaková, skladový manipulant
9. Filip Novotný, OSVČ
10. Lukáš Sumerauer, student VŠ