Nabízíme vám fotografie vánočních stromů, které se objevily v nominaci do ankety Vánoční strom Deníku 2023. Posílali jste nám snímky z různých částí našeho okresu. Vybírejte ten pro vás nejhezčí, nejzajímavější, ten s nejsilnějším příběhem, ten k vám nejbližší a dejte mu svůj hlas.

Vánoční strom DeníkuZdroj: RedakceChcete podpořit vánoční stromy i v ostatních okresech našeho kraje? Klikněte ZDE: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Chcete-li podpořit vánoční stromy i v jiných částech naší republiky, klikněte ZDE.

Ten strom, který dostane nejvíce vašich hlasů, postoupí do krajského kola. Krajští vítězové se poté utkají o titul a cenu ve výši téměř čtvrt miliónu korun pro svou obec či město.

Okresní kolo ankety skončí v pondělí 11. prosince ve 20 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři (bez nutnosti předplatného), a to každou hodinu, registrace je nezbytná s ohledem na zajištění regulérnosti hlasování. Je bezplatná, nezavazuje vás k objednání předplatného. Registrovat se můžete ZDE. Děkujeme za váš hlas a přízeň našemu webu.


Nahrává se anketa ...

Chystáte u vás nějakou vánoční akci, nebo už máte nějakou za sebou? Pochlubte se! Zašlete nám reportáž, fotky a třeba i video na e-mail jihoceske.vanoce@denik.cz.

Vánoce, Vánoce přicházejíVánoce, Vánoce přicházejíZdroj: Deník/ Redakce